Kalendarium giełdowe

Sortuj:
Spółka Ticker Rynek Czas Wydarzenie

czwartek 5 lipca 2012

ORANGEPL OPL GPW Wypłata dywidendy 1,50 na akcję.
ALMA ALM GPW Wprowadzenie do obrotu na GPW akcji zwykłych na okaziciela serii F.
APLISENS APN GPW Wypłata dywidendy 0,25 zł na akcję.
ATENDE ATD GPW Pierwszy dzień notowań bez dywidendy 0,07 zł na akcję.
BAUMAL BAU NC Debiut spółki na NC.
BEDZIN BDZ GPW Pierwszy dzień notowań bez dywidendy 1,80 zł na akcję.
CERABUD CER NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC opinii z badania sprawozdania finansowego za rok 2011.
EASTSIDE ESC NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC opinii z badania sprawozdania finansowego za rok 2011.
ECOTECH ECO NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC raportu rocznego za rok 2011.
EDISON EDN NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC raportu rocznego za rok 2011.
EPICTURES EAP NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC raportu rocznego za rok 2011.
HANDLOWY BHW GPW Dzień ustalenia prawa do dywidendy 2,76 zł na akcję.
IQMEDICA IQM NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC raportu rocznego za rok 2011.
ISIAG ISG NC Pierwszy dzień notowań bez dywidendy 0,04 zł na akcję.
IZOBLOK IZB GPW Publikacja raportu za rok obrotowy 2011/2012.
KCSP KCS NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC opinii z badania sprawozdania finansowego za rok 2011.
KRKA KRK GPW WZA ws. m.in. podziału zysku i wypłaty dywidendy.
LOYD LYD NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC raportu rocznego za rok 2011.
MARSOFT MAR NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC raportu rocznego za rok 2011.
OPTONET OTN NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC raportu rocznego za rok 2011.
PHARMENA PHR GPW Wypłata dywidendy 0,05 zł na akcję.
PHOENIX PHO NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC opinii z badania sprawozdania finansowego za rok 2011.
RELIGADEV REL NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC raportu rocznego za rok 2011.
SERENITY SRT NC Zawieszenie obrotu akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NC opinii z badania sprawozdania finansowego za rok 2011.
SONEL SON GPW Wypłata dywidendy 0,40 zł na akcję.
VRG VRG GPW Dzień ustalenia prawa poboru akcji serii K.
WADEX WAX GPW Pierwszy dzień notowań bez dywidendy 0,30 zł na akcję.
WIERZYCL WRL NC Dzień ustalenia prawa do dywidendy 0,01 zł na akcję.