Kalendarium giełdowe

Sortuj:
Spółka Ticker Rynek Czas Wydarzenie

czwartek 16 stycznia 2014

CYFRPLSAT CPS GPW NWZA ws. warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji zwykłych na okaziciela serii I oraz warrantów subskrypcyjnych serii I, pozbawienia w całości prawa poboru, dopuszczenia ww. akcji i warrantów subskrypcyjnych do obrotu na GPW.
KETY KTY GPW Wprowadzenie do obrotu na GPW 9.000 akcji zwykłych na okaziciela serii F.
MERCATOR MRC GPW Ostatni dzień notowań na GPW 2.160.850 praw do akcji zwykłych na okaziciela serii E.
3RGAMES 3RG GPW NWZA ws. podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji serii D, wyłączenia prawa poboru, wyrażenia zgody na objęcie 8.000.000 akcji w podwyższonym kapitale zakładowym spółki Morizon SA z siedzibą w Gdyni oraz opłacenia ich wkładem pieniężnym w kwocie 5.900.000 zł, zmian w składzie RN oraz zmiany statutu.
ARAMUS ARA NC NWZA ws. połączenia PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI SA z siedzibą w Krakowie i ARAMUS Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.
ARMATURA ARM GPW Zawieszenie obrotu akcjami w związku z zawiadomieniem o zamiarze ogłoszenia przymusowego wykupu.
MIESZKO MSO GPW NWZA ws. emisji obligacji zamiennych na akcje, warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego, wyłączenia prawa poboru obligacji zamiennych na akcje oraz prawa poboru akcji, ubiegania się o dopuszczenie akcji wyemitowanych w związku z zamianą obligacji na akcje do obrotu na GPW, zmiany uchwały WZA nr 4a z dnia 30.12.2010r oraz zmiany statutu.
POLIMEXMS PXM GPW NWZA ws. emisji warrantów subskrypcyjnych serii 1 i warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego z wyłączeniem prawa poboru, wyrażenia zgody na zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa pod nazwą Polimex-Mostostal S.A. Zakład Siedlce oraz zmiany statutu.
UNIMOT UNT NC NWZA ws. emisji warrantów subskrypcyjnych z prawem objęcia akcji oraz warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji nowych akcji z wyłączeniem prawa poboru, zmian w składzie RN oraz zmiany statutu.
WBAY WBY NC NWZA ws. zwiększenia wartości nominalnej akcji - połączenia akcji oraz zmiany statutu.
American Express AXP.US NYSE po sesji Publikacja raportu za IV kwartał 2013 roku.
Capital One Financial COF.US NYSE po sesji Publikacja raportu za IV kwartał 2013 roku.
Citigroup C.US NYSE 12:00
Publikacja raportu za IV kwartał 2013 roku.
Goldman Sachs GS.US NYSE 12:00
Publikacja raportu za IV kwartał 2013 roku.
Intel INTC.US NYSE po sesji Publikacja raportu za IV kwartał 2013 roku.
UnitedHealth Group UNH.US NYSE 12:00
Publikacja raportu za IV kwartał 2013 roku.