08:32 | GMT: 06:32 Witaj, jesteś niezalogowany/a  |   Zarejestruj  |  
Sortuj: wszystkie
Spółka
Ticker
Rynek
Czas
Wydarzenie
BCI 
NC 
 
NWZA ws. podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji serii N z wyłączeniem prawa poboru, ubiegania się o wprowadzenie akcji serii N do obrotu na NC, zmian w składzie RN oraz zmiany statutu.
BRO 
NC 
 
Zakończenie przyjmowania zapisów podstawowych oraz dodatkowych na akcje serii D1 w wykonaniu prawa poboru.
ECR 
NC 
 
NWZA ws. uchylenia uchwały nr 10 WZA z dnia 10.06.2014 r., podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji serii J z wyłączeniem prawa poboru, ubiegania się o wprowadzenie akcji serii J do obrotu na NC, zmian w składzie RN zmiany statutu.
wykres EFH
EFH 
GPW 
 
NWZA ws. m.in. uchylenia uchwały WZA nr 22/2014 z dnia 30.06.2014 r., obniżenia kapitału zakładowego, scalenia akcji, emisji warrantów subskrypcyjnych w ramach subskrypcji prywatnej z wyłączeniem prawa poboru, podwyższenia kapitału zakładowego poprzez emisję akcji przeznaczonych dla posiadaczy warrantów subskrypcyjnych z wyłączeniem prawa poboru, zmian w składzie RN oraz zmiany statutu.
IDG 
GPW 
 
NWZA ws. podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji zwykłych na okaziciela serii I z wyłączeniem prawa poboru, ubiegania się o wprowadzenie akcji serii I do obrotu na GPW oraz zmiany statutu.
LZM 
NC 
 
NWZA ws. podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji serii D z wyłączeniem prawa poboru, ubiegania się o wprowadzenie akcji serii D do obrotu na NC, zmian w składzie RN oraz zmiany statutu.
NVV 
NC 
 
Pierwszy dzień notowań na NC 1.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A oraz 750.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B.