19:15 | GMT: 17:15 Witaj, jesteś niezalogowany/a  |   Zarejestruj  |  
eXtremalnyPL_baner_podstrony
Aktualności
12.03.19 09:04

7Levels liczy na udaną czwartkową premierę gry Golf Peaks, poinformował ISBnews wiceprezes Krzysztof Król. Podtrzymuje termin wydania swojego drugiego po "Castle of Heart" dużego tytułu na Switch na II/III kw.

"Z dużą nadzieją czekamy na czwartkową premierę 'Golf Peaks'. Może być hitem na Nintendo Switch, na co wskazuje m.in. sporo pytań o kody recenzenckie, pozytywne oczekiwania graczy, a także ustalony z Nintendo America feature na platformie z kilkaset tys. użytkowników. Ponadto najpopularniejszy magazyn internetowy Nintendo Live uwzględnił naszą grę w felietonie o najciekawszych nowych tytułach" - powiedział ISBnews Król.

"Weekend otwarcia powinien być więc udany i liczymy, że sprzedaż pokryje szybko koszty produkcji i marketingu" - dodał wiceprezes.

Jednocześnie spółka podtrzymuje plan premiery swojego drugiego po "Castle of Heart" dużego tytułu na II/III kwartał.

"Chcemy ustalić jak najbardziej korzystny moment na termin premiery. Jednocześnie szykujemy się do spotkań w USA z Nintendo America na temat możliwości wsparcia dla tego projektu. Planujemy też porozumieć się z potencjalnymi wydawcami o kwestiach marketingowych tytułu, a także z niezależnymi deweloperami o wsparciu wydania ich tytułu na Switch" - wymienił Król.

Wskazał, że spółka poszukuje zewnętrznych deweloperów do wydania ich produkcji na Switch.

"Zakładamy, że do końca tego roku wydamy co najmniej jedną grę zewnętrznego dewelopera po publikacji naszego dużego tytułu" - podsumował Król.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

Niedziela, 26 maja 2019
- Włochy Wybory do Parlamentu Europejskiego
- Szwecja Wybory do Parlamentu Europejskiego
- Niemcy Wybory do Parlamentu Europejskiego
- Hiszpania Wybory do Parlamentu Europejskiego
- Francja Wybory do Parlamentu Europejskiego
- Węgry Wybory do Parlamentu Europejskiego
- Rumunia Wybory do Parlamentu Europejskiego
- Polska Wybory do Parlamentu Europejskiego
13:45 Strefa Euro Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Sabine Lautenschläger)