20:48 | GMT: 19:48 Witaj, jesteś niezalogowany/a  |   Zarejestruj  |  
eXtremalnyPL_baner_podstrony
Aktualności
12.03.19 09:04

7Levels liczy na udaną czwartkową premierę gry Golf Peaks, poinformował ISBnews wiceprezes Krzysztof Król. Podtrzymuje termin wydania swojego drugiego po "Castle of Heart" dużego tytułu na Switch na II/III kw.

"Z dużą nadzieją czekamy na czwartkową premierę 'Golf Peaks'. Może być hitem na Nintendo Switch, na co wskazuje m.in. sporo pytań o kody recenzenckie, pozytywne oczekiwania graczy, a także ustalony z Nintendo America feature na platformie z kilkaset tys. użytkowników. Ponadto najpopularniejszy magazyn internetowy Nintendo Live uwzględnił naszą grę w felietonie o najciekawszych nowych tytułach" - powiedział ISBnews Król.

"Weekend otwarcia powinien być więc udany i liczymy, że sprzedaż pokryje szybko koszty produkcji i marketingu" - dodał wiceprezes.

Jednocześnie spółka podtrzymuje plan premiery swojego drugiego po "Castle of Heart" dużego tytułu na II/III kwartał.

"Chcemy ustalić jak najbardziej korzystny moment na termin premiery. Jednocześnie szykujemy się do spotkań w USA z Nintendo America na temat możliwości wsparcia dla tego projektu. Planujemy też porozumieć się z potencjalnymi wydawcami o kwestiach marketingowych tytułu, a także z niezależnymi deweloperami o wsparciu wydania ich tytułu na Switch" - wymienił Król.

Wskazał, że spółka poszukuje zewnętrznych deweloperów do wydania ich produkcji na Switch.

"Zakładamy, że do końca tego roku wydamy co najmniej jedną grę zewnętrznego dewelopera po publikacji naszego dużego tytułu" - podsumował Król.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo, specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

Czwartek, 21 marca 2019
- Strefa Euro Szczyt Unii Europejskiej
01:30 Australia Sytuacja na rynku pracy luty
01:30 Australia Biuletyn kwartalny RBA I kw.
09:30 Szwajcaria Decyzja ws. stóp procentowych I kw.
10:00 Szwajcaria Wystąpienie publiczne szefa SNB (Thomas Jordan)
10:00 Polska Produkcja budowlano-montażowa luty
10:00 Polska Wyniki sprzedaży detalicznej luty
10:00 Norwegia Decyzja ws. stóp procentowych marzec
10:30 Słowacja Stopa bezrobocia luty
10:30 Wlk. Brytania Wyniki sprzedaży detalicznej luty