18:22 | GMT: 16:22 Witaj, jesteś niezalogowany/a  |   Zarejestruj  |  
eXtremalnyPL_baner_podstrony
Autor
Marcin Kiepas
19.06.2014 09:56

Na zakończenie

Posiedzenie szwajcarskiego SNB mija bez echa. Bank nie poszedł ścieżką wyznaczoną przez ECB i nie poluzował dalej polityki monetarnej. Jego decyzje były zgodne z prognozami. Nie dziwi więc praktyczny brak reakcji rynku walutowego.

Do dziś ostatni komentarz. Życzę Państwu spokojnego długiego weekendu i do zobaczenia już wkrótce. Przypominam, że obecnie otwieramy dział Forex Live jedynie przy szczególnych okazjach, jak m.in. posiedzenia banków centralnych, czy publikacja ważnych danych makroekonomicznych.

 

Przedstawione w powyższym opracowaniu treści , sporządzone z najwyższą starannością i według najlepszej wiedzy autora, mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Serwis macroNEXT nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie powyższych danych, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Każdy inwestor powinien mieć na uwadze, że transakcje na instrumentach inwestycyjnych, w szczególności na instrumentach wykorzystujących dźwignię finansową, nierozłącznie związane są z ryzykiem i mogą w efekcie przynieść zyski lub straty.
Sortuj wg:
więcej komentarzy »
Poniedziałek, 22 lipca 2019
10:00 Polska Wskaźnik syntetyczny koniunktury gospodarczej GUS lipiec
14:00 Polska Podaż pieniądza M3 czerwiec
14:30 Kanada Sprzedaż hurtowników maj
17:00 Japonia Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda)